• Vyplňte krátký dotazník. Co se Vám na naší škole líbí? Co bychom měli změnit? Dotazník zabere nejvýš pět minut. Budeme vděční za Vaši zpětnou vazbu.
      • 30 let svobody
      • Pro připravovaný happening dne 15.11. v KD Barikádníků hledáme zájemce z řad rodičů/prarodičů pamětníků událostí 17.11. 1989 a také sháníme dobové čepice (hadovky, lyžařské apod.). Kdo chcete pomoci, kontaktujte prosím pana učitele Hlavatého.
        • Seminář Hejného metody pro rodiče 24. září od 17 hod.

17. 9. 2019

Program semináře:

• Proč se učit matematiku HM?
            • Rozdíly HM s výukou „tradiční“.
            • Mýty o HM.
            • Principy HM.

Na seminář se prosím přihlaste zde. Do školy se dostanete přes hlavní vchod školy, kde Vás na vrátnici nasměrují.

S přispěním Městské části Prahy 10, budeme v kalendářním roce 2019 (od září do prosince) pořádat 6 intenzivních seminářů věnovaných Hejného metodě (dále HM). Cílem je rozšiřovat povědomí o Hejného metodě a zejména zaměřit se na pomoc rodičům, kteří chtějí v duchu HM svým dětem pomáhat. Další plánované termíny budou v říjnu, v listopadu a v prosinci.

• Organizace prvního týdne školy

28. 8. 2019

Škola začíná v pondělí 2. září, kdy mají žáci pouze jednu vyučovací hodinu (8:00 - 8:45).

Prvňáci začínají v 8:30 slavnostním přivítáním, následně proběhne informační schůzka pro rodiče ohledně družiny a také schůzka rodičů s třídními učiteli.

V úterý 3. září mají:

• prvňáci 2 vyučovací hodiny (d
        • Nové vedení školy

4. 9. 2019

Rádi bychom Vám představili nové vedení školy, které nastoupilo od 1. srpna 2019 s vizí otevřené, spolupracující a učící se školy.

• Karin Marques, ředitelka školy
            • Petr Jansa, zástupce ředitele
            • Václav Fiala, vedoucí učitel 2. stupně
            • Tereza Fürbachová, vecoučí učitelka 1. stupně

Pokud vás zajímá podrobněji, s jakými představami do školy vstupujeme, podívejte se na koncepci rozvoje školy. Stručné představení nové paní ředitelky a jejího zástpce viz níže.

• Přihlášení

• Zvonění