• Zveme vás na společenský večer k oslavě 30 let svobody v pátek 15. listopadu od 18 hodin v KD Barikádníků.Uvidíte program připravený žáky naší školy, strašnickým Sokolem a radnicí naší městské části Praha 10. Bude čas zavzpomínat, zazpívat si, pobavit se a společně oslavit 30 let svobody. Vstup zdarma.
      • Výsledky průzkumu na téma, co ve škole změnit a co zachovat, naleznete v aktualitách na webu školy nebo když kliknete na nadpis. Určitě vás bude zajímat, že ve výběru  2. cizího jazyka celkem přesvědčivě zvítězila němčina před španělštinou a francouzštinou.
          • Retro den - 80. léta

11. 11. 2019

Školní parlament vyhlašuje při příležitosti oslav "30 let svobody" druhý tématický den v tomto školním roce. Retro den! Zapojit se můžete pomocí výrazných účesů, barevného obečení, výrazných šperků, kalhotami s vysokým pasem, oversize oblečením apod.

• Florbalová desítka

9. 11. 2019

Zveme všechny žáky na Florbalovou desítku, kterou pořádá náš partnerký florbalový klub, FbŠ Bohemians Praha, ve spolupráci s Městskou částí Praha 10. Akce proběhne v pondělí 18. 11. 2019 a jejím vrcholem je superligové utkání mužů mezi FbŠ Bohemians a FBC Liberec. Lístky budou nabídnuty všem našim žákům zdarma v průběhu týdne. Podrobnosti najdete na Facebook události: https://www.facebook.com/events/477342356208728/

• Storytelling se Sandrou Krahn v 8.A a v 8.B

31. 10. 2019

Sandra je učitelka, vypravěčka a multimediální umělkyně z Winnipegu, z Kanady. Její studium se zaměřovalo na inkluzi ve vzdělávání, podporu míru a mírové procesy samotné. V současnosti se věnuje výzkumu v mírových jednáních a tomu, jak pro ně vznikají sítě, které vytváří sami učitelé, kteří pracují s rodinami a místními komunitami, ale také komunitami na národní i mezinárodní úrovni. 5. 11.bude pracovat s 8.A a 8. 11. s 8.B.

• Přihlášení

• Zvonění