• Školní psycholožka Lucia Horáková

Školní psychologové mají ve své činnosti napomáhat spolu s pedagogy tomu, aby se děti ve škole cítily maximálně spokojeně a bezpečně, aby využily naplno svůj potenciál učit se novým věcem. Školní psychologové působí ve škole i jako mediátoři vztahů. Jsou k dispozici stejně pro žáky, učitele a pro rodiče, kteří jsou potřební při řešení problémů ve škole.

S čím se na mě můžete obrátit:

Žáci:

- když vám nejde učení tak, jak byste chtěli

- když máte problémy se spolužáky a nevíte, jak je vyřešit

- když se necítíte ve třídě dobře

- když jste prožili něco traumatizujícího

- když vás trápí něco osobního

- když si zkrátka potřebujete o čemkoli popovídat

Rodiče:

Jsem vám k dispozici jako poradce ve chvílích, kdy hledáte vhodné techniky školní přípravy, zabýváte se tím, jak vést své dítě, případně řešíte výchovné či rodinné problémy nebo jako mediátor při komunikaci s Vašimi dětmi. Nededná se však o pedagogicko-psychologické vyšetření, to je předmětem služeb poskytovaných pedagogicko-psychologickou poradnou. Stejně tak nejde ani o terapii, spíše Vám nabízím bezpečný prostor pro diskuzi o tématech, která nemusí být vždy jednoduchá nebo o problémech, které Vás tíží a v danou chvíli nemají jasné či jednoznačné řešení.

Konzultační hodiny:

pro objednání konzultace mě prosím kontaktujte na email:

Konzultační hodiny pro žáky a učitele: kdykoli v době přítomnosti školní psycholožky. Stavte se za mnou v poradenské místnosti, napište na mail nebo přes sociální sítě Instagram a TikTok, kde jsem jako @psycholozkasolidarity.

Kontakt: psycholozka@zssolidarita.cz

Online schránka důvěry Nenech to být (NNTB). Předcházejte problémům ve škole v jejich zárodku. Díky online schránce důvěry NNTB může žák, rodič, učitel nebo zaměstnanec anonymně upozornit na šikanu ve škole nebo jakýkoli problém, o kterém není snadné mluvit osobně.

www.upozorneni.nntb.cz