• Hlavní kontakty

      • Název školy
      • Základní škola, Praha 10, Brigádníků 14/510
      • Email školy
      • skola@zsbrigadniku.cz
      • Email na webmastera
      • admin@zsbrigadniku.cz
      • Telefon
      • +420 274 820 795
      • Adresa školy
      • Základní škola Brigádníků
        Brigádníků 510/14, Praha 10 - Strašnice, 100 00
        Datová schránka: wnwx8hj
        IČO: 47611898 IZO: 047611898
      • Školní družina
      • Milena Dvořáková, vedoucí ŠD
        +420 736 769 498
        dvorakova@zsbrigadniku.cz
      • Školní jídelna
      • Alena Nekolová, vedoucí ŠJ
        +420 274 772 917; +420 774 450 021
        brigadniku@sjp10.cz
      • Fakturační údaje
      • Základní škola, Praha 10, Brigádníků 14/510
        Brigádníků 510/14, Strašnice, 100 00 Praha 10
        IČO: 47611898
      • Email na správce obsahu
      • admin@zsbrigadniku.cz
    • Naši kolegové

    • Většina našich učitelů nemá stanoveny pevné konzultační hodiny, schůzku s nimi si můžete domluvit individuálně emailem nebo telefonicky. 

      Pokud Vám učitelé poskytli své soukromé telefonní číslo, dodržujte prosím jimi stanovená pravidla pro komunikaci tak, abyste respektovali jejich soukromí a právo na nerušený odpočinek.

  • Jméno a příjmeníFunkceE-mailTelefon

    Karin Marques

    ředitelka školy, Aj, Hvmarques@zsbrigadniku.cz274820795

    Petr Jansa

    zástupce ředitelky, člověk a svět prácejansa@zsbrigadniku.cz274820796

    Lenka Olšanská

    zástupkyně ředitelky, třídní učitelka 5.Aolsanska@zsbrigadniku.cz

    Tereza Fürbachová

    vedoucí učitelka I. stupně, třídní učitelka 4.Cfurbachova@zsbrigadniku.cz

    Václav Fiala

    vedoucí učitel II. stupně, třídní učitel 9.B, učitel Ch, Přfiala@zsbrigadniku.cz

    Markéta Štolbová

    hospodářka školyhospodarka@zsbrigadniku.cz274820795

    Jana Karásková

    ekonomkakaraskova@zsbrigadniku.cz724308416

    Alena Nekolová

    vedoucí školní jídelnybrigadniku@sjp10.cz274772917, 774450021

    Ivan Janeš

    školníkskolnik@zsbrigadniku.cz274820795

    Richard Pešek

    správce IT a webmasteradmin@zsbrigadniku.cz778761859
    Školní pedagogické pracoviště

    Věra Petržilková

    speciální pedagožkapetrzilkova@zsbrigadniku.cz732521701

    Przemyslaw Swiecicki

    školní psychologp.swiecicki@paramita.cz777093321
    Učitelé

    Hana Donevová

    třídní učitelka 1.A, školní knihovnadonevova@zsbrigadniku.cz

    Iveta Kurdiovská

    třídní učitelka 1.Bkurdiovska@zsbrigadniku.cz

    Ludmila Sobotková

    třídní učitelka 1.Csobotkova@zsbrigadniku.cz

    Dana Šimpachová

    třídní učitelka 2.Asimpachova@zsbrigadniku.cz

    Magdalena Klecandová

    třídní učitelka 2.Bklecandova@zsbrigadniku.cz

    Jana Schaynová

    třídní učitelka 2.Cschaynova@zsbrigadniku.cz

    Eva Šiftancová

    2. třídní učitelka 2.Csiftancova@zsbrigadniku.cz

    Olga Šišková

    třídní učitelka 3.Asiskova@zsbrigadniku.cz

    Martina Uhrová

    třídní učitelka 3.Buhrova@zsbrigadniku.cz

    Kateřina Svobodová

    třídní učitelka 4.Asvobodova@zsbrigadniku.cz

    Lucie Rudolecká

    třídní učitelka 4.B, učitelka Njrudolecka@zsbrigadniku.cz

    Jakub Vlach

    třídní učitel 5.B, učitel Ov, metodik prevencevlach@zsbrigadniku.cz

    Radka Petříková

    třídní 5.C, výchovná poradkyně a vedoucí školního poradenského pracovištěpetrikova@zsbrigadniku.cz

    Markéta Výletová

    třídní učitelka 6.A, učitelka Ajvyletova@zsbrigadniku.cz

    Alena Migdauová

    třídní učitelka 6.B, učitelka Tv, výchova ke zdravímigdauova@zsbrigadniku.cz

    Kateřina Vanková

    třídní učitelka 6.C, učitelka Čj, Hv, Vv vankova@zsbrigadniku.cz

    Michael Kipor

    třídní 7.A, člověk a příroda, učitel Př, Ajkipor@zsbrigadniku.cz

    Vendula Hráčková

    třídní 7.B, člověk a příroda, učitelka F, vedoucí školního parlamentuhrackova@zsbrigadniku.cz

    Václav Strnad

    třídní 8.A, učitel M, Infstrnad@zsbrigadniku.cz

    Michal Hlavatý

    třídní 8.B, člověk a společnost, učitel D, Inf, Hvhlavaty@zsbrigadniku.cz

    Lucie Zinková

    třídní 9.A, umění a kultura, učitelka Čj, Vvzinkova@zsbrigadniku.cz

    Klára Bachová

    člověk a příroda, učitelka Př, GDPR pověřenkyně, asistentka ŠPPbachova@zsbrigadniku.cz

    Ellen Pražáková

    učitelka Mprazakova@zsbrigadniku.cz

    Nora Buchtová

    učitelka Mbuchtova@zsbrigadniku.cz

    Marek Lisý

    učitel Inf, M, metodik ICTlisy@zsbrigadniku.cz

    Vít Řehoř

    učitel Zrehor@zsbrigadniku.cz

    Kateřina Sýkorová

    učitelka Aj, člověk a svět prácesykorova@zsbrigadniku.cz

    Jana Laššáková

    učitelka Ajlassakova@zsbrigadniku.cz

    Eva Vyskočilová

    učitelka Aj, Hvvyskocilova@zsbrigadniku.cz

    Michaela Matysová

    učitelka Vv, člověk a svět prácematysova@zsbrigadniku.cz

    Jakub Sainer

    učitel Tv, výchova ke zdravísainer@zsbrigadniku.cz

    Jozef Palásthy

    učitel M, Infpalasthy@zsbrigadniku.cz

    Veronika Dlouhá

    učitelka Čj, Ajdlouha@zsbrigadniku.cz

    Kateřina Turková

    učitelka Čj, Fjturkova@zsbrigadniku.cz

    Nora Buchtová

    učitelka Mbuchtova@zsbrigadniku.cz

    Lenka Brůhová

    učitelka Rjbruhova@zsbrigadniku.cz

    Gabriela Ramos

    učitelka Šj, Ajramos@zsbrigadniku.cz

    Veronica Macias

    učitelka Šj, Ajmacias@zsbrigadniku.cz
    Asistentky pedagoga

    Lucie Tyrnerová

    asistentka pedagoga v 1.Btyrnerova@zsbrigadniku.cz

    Lucie Kupilíková

    asistentka pedagoga v 1.Ckupilikova@zsbrigadniku.cz

    Hana Beranová

    asistentka pedagoga v 2.Bberanova@zsbrigadniku.cz

    Blanka Kubíková

    asistentka pedagoga ve 3.Akubikova@zsbrigadniku.cz

    Tereza Kuchařová

    asistentka pedagoga ve 3.B, vychovatelkakucharova@zsbrigadniku.cz

    Blanka Ernekerová

    asistentka pedagoga ve 4.Aernekerova@zsbrigadniku.cz

    Linda Vlčková

    asistentka pedagoga ve 4.Bvlckova@zsbrigadniku.cz

    Veronika Vozková

    asistentka pedagoga ve 4.Cvozkova@zsbrigadniku.cz

    Lucie Pospíšilová

    asistentka pedagoga v 5.Bpospisilova@zsbrigadniku.cz

    Jitka Brejchová

    asistentka pedagoga v 5.Cbrejchova@zsbrigadniku.cz

    Tereza Schaynová

    asistentka pedagoga v 5.Cschaynovat@zsbrigadniku.cz

    Pavlína Hanzlíková

    asistentka pedagoga v 6.Bhanzlikova@zsbrigadniku.cz

    Angelika Braunspergerová

    asistentka pedagoga v 6.Cbraunspergerova@zsbrigadniku.cz

    Viola Kožíšková

    asistentka pedagoga v 7.Bkoziskova@zsbrigadniku.cz

    Zuzana Čapková

    asistentka pedagoga v 8.Bcapkova@zsbrigadniku.cz
    Vychovatelky školní družiny

    Milena Dvořáková

    vedoucí školní družiny, vychovatelkadvorakova@zsbrigadniku.cz

    Lili Vondrová

    vychovatelkavondroval@zsbrigadniku.cz

    Petra Denglerová

    vychovatelkadenglerova@zsbrigadniku.cz

    Karin Matějíčková

    vychovatelkamatejickova@zsbrigadniku.cz

    Pavlína Koblihová

    vychovatelkakoblihova@zsbrigadniku.cz

    Jiřina Čiháková

    vychovatelkacihakova@zsbrigadniku.cz
  • Napište nám

    Pokud máte jakékoli dotazy ohledně studia na naší škole, napište nám zprávu prostřednictvím tohoto formuláře. Vaše otázky rádi zodpovíme.
    komunikuji se serverem, čekejte prosím