• Hlavní kontakty

      • Název školy
      • Základní škola, Praha 10, Brigádníků 14/510
      • Email školy
      • skola@zsbrigadniku.cz
      • Email na webmastera
      • admin@zsbrigadniku.cz
      • Telefon
      • +420 274 820 795
      • Adresa školy
      • Základní škola Brigádníků
        Brigádníků 510/14, Praha 10 - Strašnice, 100 00
        Datová schránka: wnwx8hj
      • Školní družina
      • Milena Dvořáková, vedoucí ŠD
        +420 736 769 498
        dvorakova@zsbrigadniku.cz
      • Fakturační údaje
      • Základní škola, Praha 10, Brigádníků 14/510
        Brigádníků 510/14, Strašnice, 100 00 Praha 10
        IČO: 47611898
    • Naši kolegové

    • Většina našich učitelů nemá stanoveny pevné konzultační hodiny, schůzku s nimi si můžete domluvit individuálně emailem nebo telefonicky. 

      Pokud Vám učitelé poskytli své soukromé telefonní číslo, dodržujte prosím jimi stanovená pravidla pro komunikaci tak, abyste respetkovali jejich soukromí a právo na nerušený odpočinek.

  • Jméno a příjmeníFunkceE-mailTelefon

    Karin Marques

    ředitelka školymarques@zsbrigadniku.cz274 820 796
    Petr Jansazástupce ředitelkyjansa@zsbrigadniku.cz274 820 796
    Lenka Tesárkováhospodářka školyhospodarka@zsbrigadniku.cz274 820 795
    Jana Karáskováekonomkakaraskova@zsbrigadniku.cz724 308 416
    Milena Mengerováhospodářka školní jídelnybrigadniku@sjp10.cz274 772 917, 774 450 021

    Ivan Janeš

    školníkskolnik@zsbrigadniku.cz274 820 795

    Richard Pešek

    správce IT a webmasteradmin@zsbrigadniku.cz777 925 583
    Školní pedagogické pracoviště

    Věra Petžilková

    speciální pedagožkapetrzilkova@zsbrigadniku.cz

    Przemyslaw Swiecicki

    školní psychologp.swiecicki@paramita.cz777093321
    Učitelé 1. stupně

    Dana Šimpachová

    třídní učitelka 1.Asimpachova@zsbrigadniku.cz

    Renáta Pobořilová

    třídní učitelka 1.Bpoborilova@zsbrigadniku.cz

    Ivona Nykodémová

    třídní učitelka 1.Cnykodemova@zsbrigadniku.cz

    Olga Šišková

    třídní učitelka 2.Asiskova@zsbrigadniku.cz

    Martina Uhrová

    třídní učitelka 2.Buhrova@zsbrigadniku.cz

    Kateřina Svobodová

    třídní učitelka 3.Asvobodova@zsbrigadniku.cz

    Barbora Horáčková

    třídní učitelka 3.Bhorackova@zsbrigadniku.cz

    Jana Laššáková

    třídní učitelka 3.Classakova@zsbrigadniku.cz

    Lenka Olšanská

    třídní učitelka 4.Aolsanska@zsbrigadniku.cz

    Tereza Fürbachová

    třídní 4.B a vedoucí učitelka 1. stupněfurbachova@zsbrigadniku.cz

    Radka Petříková

    třídní 4.C, výchovná poradkyně a vedoucí školního poradenského pracovištěpetrikova@zsbrigadniku.cz

    Iveta Kurdiovská

    třídní učitelka 5.Akurdiovska@zsbrigadniku.cz

    Hana Donevová

    třídní učitelka 5.Bdonevova@zsbrigadniku.cz

    Šárka Jonáková

    třídní učitelka 5.Cjonakova@zsbrigadniku.cz
    Učitelé 2. stupně

    Michael Kipor

    třídní 6.A, učitel Přkipor@zsbrigadniku.cz

    Vendula Hráčková

    třídní 6.B, vedoucí školního parlamentu, učitelka F, Mhrackova@zsbrigadniku.cz

    Václav Strnad

    třídní 7.A, metodik ICT, učitel M, ICTstrnad@zsbrigadniku.cz

    Michal Hlavatý

    třídní 7.B, učitel D, Ovhlavaty@zsbrigadniku.cz

    Jana Benešíková

    třídní 8.A, učitelka Čj, Fjbenesikova@zsbrigadniku.cz

    Václav Fiala

    třídní 8.B, vedoucí učitel 2. strupně, učitel Ch, Přfiala@zsbrigadniku.cz

    Lucie Zinková

    třídní 9.A, učitelka Čj, Vvzinkova@zsbrigadniku.cz

    Jana Vilčeková

    třídní 9.B, učitelka M, Vvvilcekova@zsbrigadniku.cz

    Nora Buchtová

    učitelka Mbuchtova@zsbrigadniku.cz

    Marek Lisý

    metodik a učitel ICTlisy@zsbrigadniku.cz

    Alena Migdauová

    učitelka Tvmigdauova@zsbrigadniku.cz

    Vlasta Pavluchová

    učitelka Čj, Fjpavluchova@zsbrigadniku.cz

    Kateřina Růžičková

    učitelka Ajruzickova@zsbrigadniku.cz

    Jakub Sainer

    učitel Tv, Zsainer@zsbrigadniku.cz

    Kateřina Sýkorová

    učitelka Ajsykorova@zsbrigadniku.cz

    Martina Tesařová

    učitelka Vv, Ztesarova@zsbrigadniku.cz
    Asistentky pedagoga

    Hana Beranová

    asistentka pedagoga v 1.Bberanova@zsbrigadniku.cz

    Liliya Vondrová

    asistentka pedagoga v 1.Cvondroval@zsbrigadniku.cz

    Blanka Ernekerová

    asistentka pedagoga ve 3.Aernekova@zsbrigadniku.cz

    Veronika Vozková

    asistentka pedagoga v 3.Cvozkova@zsbrigadniku.cz

    Tereza Kuchařová

    asistentka pedagoga ve 4.Akucharova@zsbrigadniku.cz

    Lucie Pospíšilová

    asistentka pedagoga ve 4.Bpospisilova@zsbrigadniku.cz

    Jitka Brejchová

    asistentka pedagoga ve 4.Cbrejchova@zsbrigadniku.cz

    Vlaďka Starr Veselá

    asistentka pedagoga ve 4.Cvesela@zsbrigadniku.cz

    Lucie Tyrnerová

    asistentka pedagoga v 5.Atyrnerova@zsbrigadniku.cz

    Angelika Braunspergerová

    asistentka pedagoga v 5.Cbraunspergerova@zsbrigadniku.cz

    Jana Schaynová

    asistentka pedagoga v 7.Bschaynova@zsbrigadniku.cz

    Iveta Procházková

    asistentka pedagoga v 9.Bprochazkova@zsbrigadniku.cz
    Vychovatelky školní družiny
  • Napište nám

    Pokud máte jakékoli dotazy ohledně studia na naší škole, napište nám zprávu prostřednictvím tohoto formuláře. Vaše otázky rádi zodpovíme.
    komunikuji se serverem, čekejte prosím