• Název kroužkuVedoucí/organizátorCenaDenČasyMístnost
    Čtenářský klub

    Hana Donevová

    ZDARMApondělí13:00 - 14.30knihovna
    Čeština pro cizince pokročilí

    Lucie Zinková

    ZDARMAponděli13:45 - 14:30UJ / 9.A v prním patře
    Přípravka na přijímačky z matematiky pro 9. třídy

    Jana Vilčeková

    2 000 Kč do dubnapondělí14:00 - 14:45HV/9.B
    Hra na flétnu začátečníci

    krouzky.cz

    1 230 Kč za pololetípondělí 14:00 - 15:002.B na 1. chodbě (U5)
    Kroužek hry na kytaru

    www.rytmik-krouzky.cz

    praha@rytmik-krouzky.cz 

    1 290 Kč za pololetípondělí14:00-15:001.A na 2. chodbě (U8)
    AJ Krásnoočka

    Jana Laššáková (detail kroužku)

    600 Kč za pololetípondělí14:00 - 15:003.C
    Sportovní příprava a hry

    DDM Praha 10

    1 100 Kč za pololetípondělí15:00 - 16:00tělocvična
    Hra na flétnu pokročilí

    krouzky.cz

    1 230 Kč za pololetípondělí 15:10 - 16:102.B na 1. chodbě (U5)
    Kompas - oddíl volného času

    HESTIA

    ZDARMApondělí 16:00 - 18:004. chodba
    Famfrpál

    DDM Praha 10

    1 100 Kč za pololetípondělí 16:00 - 17:00tělocvična
    Badminton

    krouzky.cz

    1 120 Kč za pololetípondělí17:00 - 18:00tělocvična
    FIE II

    Dana Šimpachová

    1 200 Kč za pololetíúterý12:45 - 13:301.A
    Anglická družina (1.+2.třída)

    www.thevilla.cz

    1 540 - 2 700 Kč dle velikosti skupinyúterý 13:00 - 14:002.B
    Čeština pro cizince začátečníci

    Lucie Zinková

    ZDARMAúterý13:45 - 14:30UJ/9.A v prvním patře
    Zpívání

    Renáta Pobořilová

    ZDARMAúterý14:00 - 15:001.B
    Anglická družina (3.+4.třída)

    www.thevilla.cz

    1 540 - 2 700 Kč dle velikosti skupinyúterrý14:00 - 15:002.B
    Kroužek břišních tanců

    www.rytmik-krouzky.cz

    praha@rytmik-krouzky.cz

    1 190 Kč za pololetíúterý14:00-15:005.C na 3.chodbě (U11)
    Hýbeme dětmi

    www.hybemedetmi.cz

    1 690 kč/pololetí nebo 2 990 kč/rokúterý14:00 - 15:006.A na 3. chodbě (U12)
    Florbal 1. - 2. třída

    OLYMP FLORBAL

    1100 Kč/1800 Kč za pololetíúterý a čtvrtek14:30 - 15:25tělocvična
    Anglická konverzace pro 5.-9. ročníky

    www.thevilla.cz

    úterý15:00 - 16:00
    Robotika s legem

    krouzky.cz

    2 480 Kč za pololetíúterý15:00 - 16:004.C v 1. patře (U21)
    Florbal 3. - 4. třída

    OLYMP FLORBAL

    1100 Kč/1800 Kč za pololetíúterý a čtvrtek15:35 - 16:30tělocvična
    Florbal 5. - 8. třída

    OLYMP FLORBAL

    1100 Kč/1800 Kč za pololetíúterý a čtvrtek16:35 - 17:30tělocvična
    FIE Basic

    Dana Šimpachová

    1 200 Kč za pololetístředa12:45 - 13:301.A
    Šachový kroužek

    www.sachovykrouzek.cz

    1 200 Kč za pololetístředa14:00 - 14:456.A na 3. chodbě (U12)
    Tvořivé dílny a výroba šperků

    www.rytmik-krouzky.cz

    praha@rytmik-krouzky.cz

    1 390 Kč za pololetístředa14:00-15:002.B na 1. chodbě (U5)
    Věda nás baví

    vedanasbavi.cz

    1 590 Kčstředa14:00 - 15:003.C
    Tvořivý kroužek

    krouzky.cz

    1 680 Kč za pololetístředa15:00 - 16:00VV/8.A na 3. chodbě (U14)
    Badatelský klub – Vědecké pokusy (1. – 2. třída)

    krouzky.cz

    ZDARMAstředa15:00 - 16:304.C v 1. patře (U21)
    Gymnastika pro děti

    www.gymnastikaprodeti.org

    2 100 Kč za pololetístředa15:15 - 16:15tělocvična
    Judo I

    www.judoprodeti.cz

    středa16:15 - 17:15tělocvična
    Judo II

    www.judoprodeti.cz

    středa17:15 - 18:15tělocvična
    Keramika I

    Eva Hašková

    čtvrtek13:00 - 14:00Učebna VV/8.A
    Keramika II

    Eva Hašková

    čtvrtek14:00 - 15:00Učebna VV/8.A
    Kroužek bojových sportů a sebeobrany

    www.rytmik-krouzky.cz

    praha@rytmik-krouzky.cz 

    1 190 Kč za pololetípátek13:00 - 14:00tělocvična
    Badatelská matematika 7. ročník

    Václav Strnad

    ZDARMAbude upřesněnobude upřesněnobude upřesněno
    Basketbal

    Lucie Milaniaková

    200 Kč za pololetípátek14:00 - 16:00tělocvična
    Přípravka na přijímačky ČJ pro 9. třídy

    Jana Benešíková

    ZRUŠENO