• Storytelling se Sandrou Krahn v 8.A a v 8.B

• Sandra je učitelka, vypravěčka a multimediální umělkyně z Winnipegu, z Kanady. Její studium se zaměřovalo na inkluzi ve vzdělávání, podporu míru a mírové procesy samotné. V současnosti se věnuje výzkumu v mírových jednáních a tomu, jak pro ně vznikají sítě, které vytváří sami učitelé, kteří pracují s rodinami a místními komunitami, ale také komunitami na národní i mezinárodní úrovni. 5. 11.bude pracovat s 8.A a 8. 11. s 8.B.

• Den v maskách

• Školní parlament vyhlašuje první tématický den v tomto školním roce. Den v maskách! Zapojte se a přijďte do školy v maskách.

• Martinská slavnost

• Tradiční akce našeho centra bude začínat v 17 hodin na fotbalovém hřišti vedle základní školy školy.

Na hřišti se sejdou rodiny s dětmi s lampiony, proběhne krátký hudební program, lampionový průvod obejde

hřiště a vyrazí do aleje a dále do parku na Solidaritu, kde program vrcholí.

• HESTIA - Centrum pro dobrovolnictví, z.ú.

• Program KOMPAS

Stále máme volná místa v programu KOMPAS pro ty, kteří chtějí strávit pohodový čas mezi kamarády.

Pokud máte zájem, zavolejte Adéle Hrdličkové na tel.: 724 33.4 407 a přijďte se podívat v pondělí od 16h do školní klubovny.

Více informací na:

• Halloweenský orientační běh

• 23. října od 17 do 20 hodin před školou a v blízkém okolí.

Srdečně zveme všechny děti a rodiče na strašidelný orientační běh s úkoly dne  23. října. V cíli vás čeká táborák a teplý svařený mošt. Organizují žáci 9. ročníků. Začínáme v 17:00 a končíme kolem 20:00. Start a cíl před hlavním vchodem školy. Vstupné dobrovolné.