• Masopustní zpravodaj

• Pokud odebíráte náš newsletter, právě vám do vašich e-mailových schránek putuje náš Masopustní zpravodaj.  Přečtěte si, co se ve škole událo a co pro naše žáky chystáme.

• Změna spádové oblasti školy!

• Upozorňujeme zejména rodiče budoucích prvňáčků, že na základě novelizované vyhlášky MHMP se rozšířila spádová oblast naší školy o některé ulice. Nově přidané ulice jsou tučně vyznačeny v aktualizovaných kritériích pro přijetí zveřejněných v sekci Zápis prvňáčků.

• Brigáda na družinovém dvorku

• Sobotní brigáda 18. ledna 9-13. Milí rodiče, zvláště tatínkové, v sobotu budeme provádět údržbu herních prvků na družinovém dvorku. Když bude více rukou, bude i lepší výsledek.

Podívejte se jak nám to šlo:

• Masopustní karneval

• Zveme Vás na masopustní karneval s názvem Archa Noemova pořádaný v sobotu 8. února 2020 od 15 hodin v naší tělocvičně maminkami mateřského centra farnosti.