• ZŠ Brigádníků Praha 10 hledá učitele 1. stupně, dále M (HEJ), VV, NJ, ŠJ.

• Baví Vás práce s dětmi? Rádi se od nich učíte a zkoušíte nové věci? Je na vás spolehnutí? Vyznáváte konstruktivistický přístup ve výuce? Učíte rádi kooperativně? Vyměníte občas rádi učebnu za pobyt venku v terénu? Pokud jste odpověděli alespoň 5x ano, jste ideální kandidát/ka do našeho týmu. Základní škola Brigádníků v Praze 10 na Solidaritě hledá učitelky/učitele 1.stupně. Nabízíme moderní přístupy k výuce, podporu v dalším vzdělávání či studiu našich učitelů, týmové řešení problémových situací ve škole, zajímavé benefity jako např. nízké zaměstnanecké tarify na volání i data včetně rodinných příslušníků.

V případě zájmu kontaktujte ředitelku školy na email: marques@zsbrigadniku.cz

• Velikonoční zpravodaj

• Ve velikonočním zpravodaji Vás kromě dalších novinek čeká Velikonoční výzva - bezmála tříkilometrová nedělní rodinná procházka s úkoly :-)

Celý zpravodaj si rozklikněte zde, k odběru dalších novinek se hlaste tudy