• Mgr. Karin Marques
      Ředitelka školy
      Mgr. Karin Marques
      Webová stránka
    • Mgr. Petr Jansa
      Zástupce ředitelky
      Mgr. Petr Jansa
    • Mgr. Tereza Fürbachová
      Vedoucí učitelka I. stupně
      třídní učitelka IV. B
      Aprobace: učitelka I. stupně ZŠ
      Mgr. Tereza FürbachováTřídní učitel / ka: IV. B
    • Mgr. Václav Fiala
      Vedoucí učitel II. stupně
      Třídní učitel VIII. B
      Aprobace : člověk a příroda (CH, Př,)
      Mgr. Václav FialaTřídní učitel: VIII. B
      Webová stránka
    • Mgr. Dana Šimpachová
      třídní učitelka I. A
      Aprobace: učitelka I. stupně ZŠ
      Mgr. Dana ŠimpachováTřídní učitel / ka: I. A
    •  Renáta Pobořilová
      třídní učitelka I. B
      Aprobace: učitelka I. stupně ZŠ
      Renáta PobořilováTřídní učitel / ka: I. B
    • Ing. Ivona Nykodémová
      třídní učitelka I. C
      Aprobace: učitelka I. stupně ZŠ
      Ing. Ivona NykodémováTřídní učitel / ka: I. C
    • Mgr. Olga Šišková
      třídní učitelka II. A
      Aprobace: učitelka I. stupně ZŠ
      Mgr. Olga ŠiškováTřídní učitel / ka: II. A
    • Mgr. Martina Uhrová
      třídní učitelka II. B
      Aprobace: učitelka I. stupně ZŠ
      Mgr. Martina UhrováTřídní učitel / ka: II .B
    • Mgr. Kateřina Svobodová
      třídní učitelka III. A
      Aprobace: učitelka I. stupně ZŠ
      Mgr. Kateřina SvobodováTřídní učitel / ka: III. A
    • Mgr. Barbora Horáčková
      třídní učitelka III. B
      Mgr. Barbora Horáčková
    • Mgr. Jana Laššáková
      třídní učitelka III. C
      Aprobace: učitelka I. stupně ZŠ
      Mgr. Jana LaššákováTřídní učitel / ka: III. C
    • Mgr. Lenka Olšanská
      třídní učitelka IV. A
      Aprobace: člověk a příroda
      Mgr. Lenka OlšanskáTřídní učitel / ka: IV. A
    • Mgr. Radka Petříková
      třídní učitelka IV. C
      Výchovný poradce
      Mgr. Radka PetříkováTřídní učitel / ka: IV. C
    • Bc. Iveta Kurdiovská
      třídní učitelka V. A
      Aprobace: učitelka I. stupně ZŠ
      Bc. Iveta KurdiovskáTřídní učitel / ka: V. A
    •  Hana Donevová
      třídní učitelka V. B
      Aprobace:umění a kultura, český jazyk a literatura
      Hana DonevováTřídní učitel / ka: V. B
    •  Kateřina Vanková
      třídní učitelka V. C
      Kateřina VankováTřídní učitel / ka: V. C
    • Bc. Michael Kipor
      třídní učitel VI. A
      Aprobace : člověk a příroda
      Bc. Michael KiporTřídní učitel: VI. A
    • Mgr. Vendula Hráčková
      třídní učitelka VI. B
      Aprobace: člověk a příroda, matematika, fyzika, občanská nauka
      Mgr. Vendula HráčkováTřídní učitel / ka: VI. B
    • Mgr. Václav Strnad
      třídní učitel VII. A
      Aprobace : informační a komunikační technologie, matematika
      Mgr. Václav StrnadTřídní učitel: VII. A
      Webová stránka
    • Mgr. Michal Hlavatý
      třídní učitel VII. B
      Aprobace : člověk a společnost
      Mgr. Michal HlavatýTřídní učitel: VII. B
    • Mgr. Jana Benešíková
      třídní učitelka VIII. A
      Aprobace:člověk a společnost, český jazyk a literatura
      Klub mladých diváků
      Mgr. Jana BenešíkováTřídní učitel / ka: VIII. A
    • Bc. Lucie Zinková
      třídní učitelka IX. A
      Aprobace:umění a kultura, český jazyk a literatura
      Bc. Lucie ZinkováTřídní učitel / ka: IX. A, IX. A
    • Mgr. Jana Vilčeková
      třídní učitelka IX. B
      Aprobace:umění a kultura, matematika
      Mgr. Jana VilčekováTřídní učitel / ka: IX. B, IX. B
    •  Hana Beranová
      Asistentka pegagoga ve třídě I. B
      Hana Beranová
    •  Liliya Vondrová
      Asistentka pegagoga ve třídě I. C
      Liliya Vondrová
    •  Lucie Rudolecká
      Asistentka pegagoga ve třídě III. A
      Lucie RudoleckáTřídní učitel / ka: III. B
    •  Veronika Vozková
      Asistentka pegagoga ve třídě III. C
      Veronika Vozková
    •  Tereza Kuchařová
      Asistentka pegagoga ve třídě IV. A
      Tereza Kuchařová
    •  Jitka Brejchová
      Asistentka pegagoga ve třídě IV. C
      Jitka Brejchová
    •  Lucie Tyrnerová
      Asistentka pegagoga ve třídě V. A
      Lucie Tyrnerová
    •  Angelika Braunspergerová
      Asistentka pegagoga ve třídě V. C
      Angelika Braunspergerová
    •  Viola Kožíšková
      Asistentka pegagoga ve třídě VI. B
      Viola Kožíšková
    •  Jana Schaynová
      Asistentka pegagoga ve třídě VII. B
      Jana Schaynová
    •  Iveta Procházková
      Asistentka pegagoga ve třídě IX. B
      Iveta Procházková
    • Mgr. Veronika Jelínková
      Mgr. Veronika Jelínková
    •  Marek Lisý
      Marek Lisý
    • Mgr. Alena Migdauová
      Mgr. Alena Migdauová
    • Mgr. Vlasta Pavluchová
      Mgr. Vlasta Pavluchová
    • Mgr. Jakub Sainer
      Mgr. Jakub Sainer
    • Mgr. Kateřina Sýkorová
      Mgr. Kateřina Sýkorová
    •  Martina Tesařová
      Martina Tesařová
    •  Ivan Janeš
      Školník
      Ivan Janeš
    •  Klára Bachová
      Klára Bachová
    •  Ellen Pražáková
      Ellen Pražáková
    •  Vlaďka Starr Veselá
      Vlaďka Starr Veselá
    •  Eva Vyskočilová
      Eva Vyskočilová
    •  Kamil Vavrek
      Kamil Vavrek
    •  Markéta Výletová
      Markéta Výletová