• Kde jinde poznávat přírodu než venku? Žádná učebnice nebo kniha není tak krásná, jako příroda sama. Venkovní výuka je základním pilířem našeho přírodovědného vzdělávání.
        • Zajímáme se o naší přírodu

• Podporujeme environmentální cítění našich žáků. Třídění odpadů považujeme již za samozřejmost. Chceme, aby naši žáci šli i dál než jen kam vyhodí své odpadky. Jak může taková výuka vypadat? Žáci se například zapojují do různých projektů. Pro ochutnávku se podívejte na reportáž našeho úspěšného týmu v rámci celostátní soutěže CO2 liga. Hostem byl Ing. Martin Vokoun z fakulty životního prostředí České zemědělské univerzity. Tématem rozhovoru byly povodně a protipovodňová opatření.

• Materiály do výuky

• Veškeré prezentace a další materiály tvoříme pro vás. Nebojte se jich využívat ;-) V následujících odkazech najdete vše, co potřebujete...