• Corona challenge

• Už vás to doma nebaví? Chybí vám čas s kamarády? Chtěli byste být aktivní i v době karantény, aby vám dny trochu rychleji utíkaly?

Jsme v tom všichni společně! Přemýšleli jsme, jak karanténu nejen přežít, ale taky si ji trochu užít. A připravili jsme pro vás Corona Challenge!

• 3x týdně nová výzva různé obtížnosti (úterý, středa, čtvrtek), čas na splnění do neděle 20.00.
            • Každé pondělí vylosujeme jednoho výherce ze všech účastníků, kteří v předchozím týdnu splnili alespoň jednu výzvu (více splněných výzev znamená větší šance při losování). Výherce si může zvolit libovolnou cenu z výběru.
            • Body za splněné úkoly se sčítají a započítávají do celkového hodnocení - po ukončení výzvy získá 20 žáků s nejvyšším počtem bodů poukaz na jedinečný zážitek!
            • Účast ve výzvě je zcela dobrovolná. Budeme ale moc rádi, když se k nám přidáte!
      • Jak to všechno funguje?

• Nové výzvy, výsledky losování a další čerstvé zprávy budou pravidelně aktualizovány na školním Instagramu (https://www.instagram.com/zsbrigadniku/), tady na webu a v Učebně Google.
        • Odevzdávání důkazů o splnění výzev bude probíhat pomocí Učebny Google.
        • Děti od 1. do 4. třídy se mohou výzvy účastnit prostřednictvím svých rodičů. Pro účast je potřeba získat přístup do školního Google prostředí viz níže.
        • Do týdenního slosování zařazujeme každého, kdo splní alespoň jednu výzvu. Každá splněná výzva znamená jeden pomyslný los. Pokud splníte tři výzvy, máte trojnásobnou šanci vyhrát!

Týdenní ceny

Všechny ceny najdete na vedlejší stránce Týdenní ceny.

Odevzdávání přes Učebnu Google

Nejdřív se musíte zapsat do kurzu:

1. Do učebny se přihlaste svým školním účtem. Do učebny se můžete dostat přímo přes adresu classroom.google.com nebo v aplikaci Učebna na chytrých telefonech.
        2. Po příchodu do učebny zvolte Zapsat se do kurzu (plus vpravo nahoře)
        3. Zadejte kód vcjxdtk
        4. Jste v kurzu Corona Challenge!

Jakmile jste zapsáni v kurzu, uvidíte Stream, na který dáváme aktuality, informace o nových úkolech a o výhercích.

V záložce Práce v kurzu najdete jednotlivé výzvy. Když ťuknete na zvolenou výzvu, zobrazí se vám více informací o ní. Následně zvolíte Zobrazit úkol a můžete práci odevzdat. Podrobné návody na odevzdávání úkolů najdete v tomto článku.

Přístup do Učebny Google pro žáky 1. až 4. tříd

Každý žák na škole má vlastní školní Google účet. Žákům 1. až 4. tříd jsme ale zatím přístupy negenerovali. Pokud tedy má žák zájem se zúčastnit, zašlete e-mail na lisy@zsbrigadniku.cz a zašleme vám přístupové údaje. Dál potom můžete postupovat stejně jako ostatní.

Časté otázky

Kdo hodnotí splnění výzvy?
        Aktuálně se na hodnocení výzev podílí Alena Migdauová, Kateřina Vanková, Klára Bachová, Kateřina Sýkorová, Marek Lisý a Jakub Sainer.

Jak se dozvíme, jestli jsme vyhráli?
        Zprávu o vítězi zveřejníme na Google Classroom, na Instagramu kvůli ochraně osobních údajů můžeme uvést pouze třídu a inciály. Vítězi také zašleme e-mail oznamující jeho vítězství, a on si vybere výhru.

Kdy dostanu svoji výhru?
        Většinu výher dostanete až po skončení karantény, při slavnostním vyhlašování ve škole.