• Letos nakupujeme online!

• Vítejte na naší vánoční tržnici!

Jsme rádi, že se podařilo i letos tuto tradiční akci uspořádat (jen v novém kabátě) a věříme, že se vám vánoční tržnice online bude líbit. Žáci pro vás připravili mnoho krásných výrobků, proto neváhejte a pusťte se do nakupování!

Výtěžek z prodeje bude věnován Nadačnímu fondu ZŠ Brigádníků, který slouží k podpoře našich žáků, kteří jsou krátkodobě či dlouhodobě sociálně znevýhodněni (například formou příspěvků na školní akce, jichž by se jinak nemohli zúčastnit).

Děkujeme za vaši účast a podporu!

• Jak to celé funguje?

• Kdy nakupovat?
      • Online tržnice proběhne od čtvrtečního rána 10.12. do neděle 13.12.

AKTUALIZACE: Prodlužujeme prodej do pondělí 14.12. do 12:00. Pokud jste tedy zaváhali a nestihli nakoupit vše, co jste chtěli, ještě máte možnost do pondělního poledne. Stále máme v nabídce spoustu krásných výrobků, tak se ještě koukněte a podpořte náš nadační fond. :-)

• Výběr výrobku
      • Níže na této stránce si prohlédněte nabídku výrobků. Každá třída má vytvořený svůj vlastní dokument, v němž najdete fotografie všech výrobků spolu s popisem, cenou a kódem (ten je důležitý pro vytvoření objednávky). Prohlížejte a vybírejte - až najdete výrobek svého srdce, můžete se přesunout k objednávce.

• Vytvoření objednávky
      • Pod nabídkou jednotlivých tříd klikněte na tlačítko "Objednat" a otevřete objednávkový formulář. Do něj vyplníte své kontaktní údaje, kódy výrobků, které si chcete objednat, a vyberete způsob převzetí a platby.

• Převzetí objednávky
      • Můžete vybírat ze dvou způsobů:

a) zboží vyzvedne dítě:
        Objednané zboží v týdnu 14.-18.12. předáme ve škole vašemu dítěti a to poté zakoupené výrobky přinese domů (tuto možnost preferujeme - pokud můžete, využijte ji)

b) osobní předání:
        Objednané zboží si vyzvednete 16.-18.12. (až od středy) osobně ve škole (u hlavního vchodu) - vyzvednutí bude možné vždy ráno v 7:30-8:00

• Platba
      • Můžete vybírat ze dvou způsobů:

a) platba v hotovosti
        Zaplatíte vy nebo vaše dítě při osobním převzetí zboží.

b) platba na účet
        Zaplatíte převodem na transparentní účet Nadačního fondu (č. ú. 2360007010/5500); pro identifikaci platby uveďte do poznámky pro příjemce buď (i) své jméno a příjmení nebo (ii) kód jednoho objednávaného výrobku (pokud chcete zůstat anonymními dárci).

• Hotovo!
      • Děkujeme, že jste si udělali radost a přispěli na dobrou věc nákupem na naší tržnici!

Sledujte také školní Instagram, kde budeme každý den dražit exkluzivní "předměty", které do dražby věnovali naši učitelé!

• Potřebujete pomoc?

Pokud potřebujete poradit, ujistit se či něco reklamovat, pište Lucii Rudolecké na e-mail rudolecka@zsbrigadniku.cz.

• Výrobky po třídách

Projděte si výrobky jednotlivých tříd. Každý nákup pomáhá.

• Základní škola, Praha 10, Brigádníků 14/510
      • skola@zsbrigadniku.cz