• Pozvání na Vánoční tržnici 12. prosince

• Srdečně Vás zveme na Vánoční tržnici dne 12. prosince 2019 v naší škole. Zahájení proběhne tradičně v 15:45 hod. zpěvem vánočních písní na schodech.

Od 16:00 do 17:30 můžete navštívit školní kavárnu a stánky s výrobky našich žáků.

• Stálá možnost konzultací u specialní pedagožky

• Připomínáme možnost osobních či e-mailových konzultací u speciální pedagožky Věry Petržilkové. V případě zájmu o osobní konzultaci si prosím dohodněte termín alespoň dva pracovní dny dopředu, a to na e-mailové adrese petrzilkova@zsbrigadniku.cz.

• Končí platnost loňských karet Happysnack

• Dobrý den,

30.11.2019 bude ukončena platnost karet Happysnack, vydaných v loňském školním roce (v září 2018).

Toto oznámení se netýká karet vydaných v letošním školním roce nebo těch, které již byly prodlouženy dobitím kreditu!

Rodiče si mohou platnost karet prodloužit projevením zájmu, tedy dobitím kreditu v min. výši 10 Kč. Bez poplatku.

Tento kredit není žádný poplatek, celá jeho výše se využije pro nákup zdravých svačinek ze školního automatu Happysnack.

Více info na webových stránkách www.happysnack.cz  přímý odkaz zde.

• Třídní schůzky 25.11. aneb přijďte si popovídat s učitelem :-)

• V pondělí 25.11. proběhnou třídní schůzky. Na 1. stupni od 17 hodin a na 2. stupni od 18 hodin. Někteří učitelé k těmto klasickým schůzkám pořádají navíc tzv. tripartitní schůzky. Rodiče svých žáků o možných termínech informovali emailem.

V době konání třídních schůzek jsou rodičům dále k dispozici netřídní učitelé a speciální pedagožka Věra Petržilková, kterou v případě zájmu naleznete v 1. patře po levé straně.

• Seminář Hejného metody 26. 11. 2019

• V dalším semináři věnovaném Hejného metodě se budeme věnovat prostředím Násobilkové čtverce a Součtové trojúhelníky. Ukážeme si myšlenky, typologii úloh i potenciál obou prostředí. Seminář se uskuteční klasicky od 17:00.

• Retro den - 80. léta

• Školní parlament vyhlašuje při příležitosti oslav "30 let svobody" druhý tématický den v tomto školním roce. Retro den! Zapojit se můžete pomocí výrazných účesů, barevného oblečení, výrazných šperků, kalhotami s vysokým pasem, oversize oblečením apod.

• Do konce listopadu si prodlužte platnost karty Happysnack

• Happysnack vzkazuje: Dobijte si min. 10 Kč kretid na stávající kartu a její platnost se zdarma prodlouží o další rok - viz podrobněji v na druhé straně letáku níže.

• Florbalová desítka

• Zveme všechny žáky na Florbalovou desítku, kterou pořádá náš partnerký florbalový klub, FbŠ Bohemians Praha, ve spolupráci s Městskou částí Praha 10. Akce proběhne v pondělí 18. 11. 2019 a jejím vrcholem je superligové utkání mužů mezi FbŠ Bohemians a FBC Liberec. Lístky budou nabídnuty všem našim žákům zdarma v průběhu týdne. Podrobnosti najdete na Facebook události: https://www.facebook.com/events/477342356208728/

Video z minulého ročníku Florbalové desítky:

• Seminář HM 19. 11. 2019 - téma Pomůcky

• V dalším semináři věnovaném Hejného metodě se budeme věnovat pomůckám užívaných v HM. Ukážeme si pomůcky a jejich význam si ukážeme na praktických úlohách. Také se budeme zabývat tím, jak pomůcky pořídit (vyrobit) apod. Seminář se uskuteční klasicky od 17:00.