• Prosincový zpravodaj

• PF 2020, zkrácené vyučování v den vysvědčení 30. ledna, ředitelské volno 30. dubna, prodloužení letních prázdnin, pozvání přiložit pomocnou ruku na školní zahradě, sněhuláci pro Afriku... ...chcete-li vědět víc, přečtěte si náš zpravodaj:

• Vyzvedávání dětí ze školní družiny dne 12. 12. 2019 (Vánoční tržnice)

• Změna v organizaci odchodu dětí ze ŠD dne 12. 12. 2019. Do 16:00 hod. platí běžný režim odchodu dětí ze ŠD. Pokud zůstane dítě v družině po 16:00 hod., jsou dvě možnosti:

1. Dítě si vyzvednou rodiče osobně ve třídách pro ŠD (přístup pouze hlavním vchodem) a půjdou společně na Vánoční tržnici nebo do kavárny.

2. Dítě bude mít písemný souhlas rodičů, že může jít z družiny bez doprovodu v určenou dobu na Vánoční tržnici prodávat, nakupovat nebo do kavárny.

Těšíme se na vás.

• Srdíčkové dny

• Tento týden (2.-6.12.) probíhají na naší škole Srdíčkové dny, respektive charitativní prodej výrobků. Výtěžek z akce slouží k zakoupení pomůcek pro nemocné děti. Žáci si o přestávkách mohou u dětí ze školního parlamentu koupit propisky, kolíčky s magnetem, magnetky na lednici, náramky a CD.

• Seminář Hejného metody 10. 12. 17:00

• Milí rodiče a zájemci o Hejného metodu. Jelikož se setkáváme stále ve stejném složení, přijde nám fér, abyste si téma posledního semináře sami zvolili. Proto prosíme zájemce o přihlášení na seminář a doplnění tématu nebo témat, o kterých byste se rádi něco dozvěděli. Z výsledků bychom vybrali jednu z vašich voleb.

Připomínáme, že tento kalendářní rok to bude šestý a tím i poslední seminář. Pokud budete chtít pokračovat i v roce 2020, vašemu zájmu se přizpůsobíme.

Za kolegy a kolegyně matematiky

Václav Strnad

Přihlášení a doplnění výběru témat prosím zde.

• Floorbalový turnaj 18. a 19. ledna

• OLYMP FLOORBAL si Vás dovoluje srdečně pozvat na lednový florbalový turnaj školních kroužků, který proběhne 18. a 19. ledna 2020 v hale TJ Pankrác. Turnaj kroužků je pro všechny děti odměnou za skvělou práci na kroužku.